Kategorie

Kategorie

Aktualności

14 Grudnia, 2018
Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej

W ten wyjątkowy i magiczny czas pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazić naszą wdzięczność za zaangażowanie w projekty Fundacji i Waszą pomoc, na którą przez cały rok możemy liczyć.

30 Listopada, 2018
Konkurs "Radość świąt Bożego Narodzenia" rozstrzygnięty!

Już po raz piąty nasza komisja konkursowa zebrała się, aby spośród nadesłanych prac wybrać te najciekawsze. Zadanie było naprawdę trudne, a obrady komisji bardzo burzliwe!  

19 Listopada, 2018
Etap zgłaszania wniosków w V edycji programu "Decydujesz, pomagamy" przedłużony!

Przed wszystkimi aktywnymi mieszkańcami pojawiła się dodatkowa szansa! Zbieranie zgłoszeń do V edycji programu „Decydujesz, pomagamy” zostało przedłużone do 28 listopada!

5 Listopada, 2018
Konkurs plastyczny "Radość Świat Bożego Narodzenia"

Zapraszamy wszystkie dzieci pracowników Tesco do wyjątkowego konkursu „Radość Świąt Bożego Narodzenia”! Podzielcie się z nami talentami Waszych małych i dużych artystów!

29 Października, 2018
Wyniki programu stypendialnego Mądry Start

Kolejna edycja programu stypendialnego została rozstrzygnięta! W gronie stypendystów znalazło się 96 uczniów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, którzy w podczas oceny wniosków spełnili wymagane kryteria i otrzymali najwięcej punktów.

10 Października, 2018
Ruszyła V edycja programu "Decydujesz, pomagamy"!

To już kolejny raz, kiedy Tesco Polska wraz z Fundacją Tesco zaprasza organizacje oraz grupy nieformalne do programu "Decydujesz, pomagamy". Szczęśliwe historie nie piszą się same, dlatego na Wasze projekty przygotowaliśmy granty na łączną kwotę aż  1 125 000 złotych.

14 Września, 2018
Przedłużony termin składania wniosków o stypendium

Termin składania wniosków o stypendium edukacyjne Fundacji Tesco w ramach programu Mądry Start 2018 zostaje przedłużony do piątku 21 września. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem i uzupełnienia wniosku na stronie www.wnioski.fundacjatesco.pl  

5 Września, 2018
Zobacz galerię zdjęć z 7. Biegu Charytatywnego

Dziękujemy Wam za niezwykłe emocje, sportowy doping, wspaniałą walkę o jak najlepsze czasy i świetną zabawę! Zapraszamy do naszej galerii zdjęć autorstwa Leszka Ogrodnika i Piotra Banasika.

30 Sierpnia, 2018
Pakiet przedbiegowych informacji

Drodzy Biegacze, 7. Charytatywny Bieg Fundacji Tesco zbliża się wielkimi krokami. Już w tę sobotę pobiegniemy, by pomóc małym pacjentom ze szpitala w Prokocimiu i zdobyć środki na pierwszą w Polsce sztuczną nerkę do dializ dla noworodków i niemowląt!

27 Sierpnia, 2018
O Biegu coraz głośniej!

Do Biegu pozstało już tylko 5 dni. Przygotowania trwają pełną parą, by w kolejnę sobotę, 1 września, krakowskie Błonia pobiegły dla najmłodszych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Listy startowe zapełniają się w ekspresowym tempie a grono Biegaczy, którzy wybiegają pierwszą sztuczną nerkę, stale się powiększa.

24 Sierpnia, 2018
Warto być z nami 1 września na krakowskich Błoniach

Do 7. Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco zostało raptem kilka dni!  Dlaczego warto być z nami w ten dzień? Dzięki Waszym biegowym wysiłkom najmłodsi pacjenci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie zostaną zaopatrzeni w sztuczną nerkę do dializ, wykorzystywaną w terapiach niewydolności serca i nerek. Ale są także inne powody, dla których w sobotę warto być na Błoniach i podjąć to sportowe wyzwanie!

16 Sierpnia, 2018
Chodź na trening przed biegiem!

Jak Wam idą przygotowania do Biegu? Zapraszamy Was na wspólne treningi z krakowską grupą Night Runners! Do Biegu zostało już tylko 17 dni, więc zapraszamy na treningi, by podszlifować formę na 1 września.

7 Sierpnia, 2018
Mądry Start 2018 - ruszamy z naborem wniosków

Kolejna edycja Programu Stypendiów Edukacyjnych rozpoczęta! Już dziś zapoznaj się z Regulaminem Programu, wejdź na stronę www.wnioski.fundacjatesco.pl i zgłoś swoje dziecko do programu. Czeka 100 stypendiów edukacyjnych po 2 000,00 zł każde.

28 Lipca, 2018
Biegiem, po zapisy!

Już ponad 1800 osób spotka się 1 września na linii startu Biegu Głównego, Rodzinnego, na Szpilkach oraz na biegach dzieci. Wrażeń na pewno nie zabraknie! Oprócz rodzinnej atmosfery gwarantujemy świetną zabawę, masę atrakcji i sportowych, biegowych wrażeń. Dołącz do nas i... biegnij zapisać się na 7. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco!  

20 Lipca, 2018
Poznajcie Pana C.

Pan C. - to bohater tegorocznego 7. Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco. Ten wesoły stworek wspomaga i poprawia pracę nerek i serca chorych noworodków i niemowląt. Jest on niezwykle pomocny w intensywnej terapii i ratowaniu życia bardzo małych pacjentów. 

10 Lipca, 2018
Carpe Diem, Biegiem!

Kilka lat temu włoski naukowiec Claudio Ronco skonstruował sztuczną nerkę. Wynalazca nazwał ją „CARPEDIEM”, co po łacinie znaczy „chwytaj dzień” i jest skrótem od angielskiego CArdio Renal PEdiatric DIalysis Emergency Machine. Ta zminiaturyzowana sztuczna nerka jest niezwykle istotna w intensywnej terapii i ratowaniu życia małych pacjentów.

28 Czerwca, 2018
Rozliczenie programu stypendialnego Mądry Start

Wraz z zakończeniem roku szkolnego dobiega końca V edycja programu stypendialnego Mądry Start. Dzięki wsparciu Fundacji Tesco stypendyści kolejny rok mogli rozwijać swoje pasje, umiejętności językowe, korzystali z dodatkowych zajęć sportowych i artystycznych. 

23 Czerwca, 2018
Ruszyły zapisy na 7. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco

Kolejna edycja Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco zbliża się wielkimi krokami! 1 września na krakowskich Błoniach spotkają się mieszkańcy Krakowa, koleżanki i koledzy z Tesco, jak i wszyscy miłośnicy biegania, którzy połączą swoje siły i sportowe pasje, by wspomóc najmłodszych potrzebujących – pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Zapisz się na bieg już dziś!  

19 Czerwca, 2018
375 nagrodzonych inicjatyw społecznych - znamy zwycięzców IV edycji programu "Decydujesz, pomagamy"

Znamy zwycięzców IV edycji programu społecznego „Decydujesz, pomagamy”. Fundacja Tesco wraz z Tesco Polska wesprą aktywnych mieszkańców kraju grantami o łącznej sumie 1 125 000 złotych. Tym samym w Polsce zrealizowanych zostanie 375 inicjatyw społecznych, wpływających na poprawę kondycji najbliższego otoczenia.

10 Maja, 2018
1 125 000 złotych dla organizacji społecznych – oddaj głos na lokalną inicjatywę!

Ruszył etap głosowania! Od 7 maja do 4 czerwca mieszkańcy Polski mogą głosować na najciekawsze inicjatywy społeczne, które otrzymają dofinansowanie w IV edycji programu Tesco „Decydujesz, pomagamy”. 375 organizacji społecznych otrzyma granty na realizację lokalnych projektów.

12 Kwietnia, 2018
Zakończyliśmy etap składania wniosków do IV edycji programu grantowego “Decydujesz, pomagamy”

Dziękujemy wszystkim organizacjom, instytucjom i grupom nieformalnym, które zgłosiły swoje projekty do programu. Już 7 maja rozpoczynamy etap głosowania, po którym dowiemy się, jakie inicjatywy sfinansuje Fundacja Tesco.

28 Marca, 2018
Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!  

19 Marca, 2018
Ostatnie dni zgłoszeń projektów społecznych do programu grantowego „Decydujesz, pomagamy!

Przypominamy, że trwa IV edycja programy społecznego „Decydujesz, pomagamy”. Aktywni mieszkańcy i organizacje społeczne z całej Polski jeszcze przez kilka dni mają szansę na zgłoszenie pomysłów na inicjatywy społeczne w swoim regionie. Na ich realizację mogą zdobyć granty o łącznej sumie 1 125 000 złotych.

2 Marca, 2018
Nowa karetka neonatologiczna dla małopolskich noworodków

Dzięki wsparciu Fundacji  Tesco, Ministerstwa Zdrowia i Fundacji „O Zdrowie Dziecka” nowa karetka neonatologiczna została oddana do użytku Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu w Krakowie. Każdego roku ambulans będzie ratował życie i zdrowie około 400 wcześniaków i noworodków. 

21 Lutego, 2018
W czwartej edycji programu „Decydujesz, pomagamy” do wygrania łącznie aż 1 125 000 złotych!

Aktywni mieszkańcy już po raz czwarty mają okazję otrzymać finansowe wsparcie na realizację lokalnych projektów społecznych. W puli nagród jest łącznie aż 1 125 000 zł.


Strona 1 z 7  >  >>

Nasz fundator

Jesteśmy

Należymy do

Polecamy

Fundacja Tesco
ul. Kapelanka 56
30-347 Kraków

m.: +48 506 001 649
e.: kontakt@fundacjatesco.pl

KRS: 0000418218
NIP: 676 245-51-79, Regon: 122549869

Konto bankowe: Bank Handlowy w Warszawie SA:
91 1030 1508 0000 0008 1636 7018