5 Września, 2018
Zobacz galerię zdjęć z 7. Biegu Charytatywnego

Dziękujemy Wam za niezwykłe emocje, sportowy doping, wspaniałą walkę o jak najlepsze czasy i świetną zabawę! Zapraszamy do naszej galerii zdjęć autorstwa Leszka Ogrodnika i Piotra Banasika.

30 Sierpnia, 2018
Pakiet przedbiegowych informacji

Drodzy Biegacze, 7. Charytatywny Bieg Fundacji Tesco zbliża się wielkimi krokami. Już w tę sobotę pobiegniemy, by pomóc małym pacjentom ze szpitala w Prokocimiu i zdobyć środki na pierwszą w Polsce sztuczną nerkę do dializ dla noworodków i niemowląt!

27 Sierpnia, 2018
O Biegu coraz głośniej!

Do Biegu pozstało już tylko 5 dni. Przygotowania trwają pełną parą, by w kolejnę sobotę, 1 września, krakowskie Błonia pobiegły dla najmłodszych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Listy startowe zapełniają się w ekspresowym tempie a grono Biegaczy, którzy wybiegają pierwszą sztuczną nerkę, stale się powiększa.

24 Sierpnia, 2018
Warto być z nami 1 września na krakowskich Błoniach

Do 7. Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco zostało raptem kilka dni!  Dlaczego warto być z nami w ten dzień? Dzięki Waszym biegowym wysiłkom najmłodsi pacjenci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie zostaną zaopatrzeni w sztuczną nerkę do dializ, wykorzystywaną w terapiach niewydolności serca i nerek. Ale są także inne powody, dla których w sobotę warto być na Błoniach i podjąć to sportowe wyzwanie!

16 Sierpnia, 2018
Chodź na trening przed biegiem!

Jak Wam idą przygotowania do Biegu? Zapraszamy Was na wspólne treningi z krakowską grupą Night Runners! Do Biegu zostało już tylko 17 dni, więc zapraszamy na treningi, by podszlifować formę na 1 września.

28 Lipca, 2018
Biegiem, po zapisy!

Już ponad 1800 osób spotka się 1 września na linii startu Biegu Głównego, Rodzinnego, na Szpilkach oraz na biegach dzieci. Wrażeń na pewno nie zabraknie! Oprócz rodzinnej atmosfery gwarantujemy świetną zabawę, masę atrakcji i sportowych, biegowych wrażeń. Dołącz do nas i... biegnij zapisać się na 7. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco!

20 Lipca, 2018
Poznajcie Pana C.

Pan C. - to bohater tegorocznego 7. Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco. Ten wesoły stworek wspomaga i poprawia pracę nerek i serca chorych noworodków i niemowląt. Jest on niezwykle pomocny w intensywnej terapii i ratowaniu życia bardzo małych pacjentów.

10 Lipca, 2018
Carpe Diem, Biegiem!

Kilka lat temu włoski naukowiec Claudio Ronco skonstruował sztuczną nerkę. Wynalazca nazwał ją „CARPEDIEM”, co po łacinie znaczy „chwytaj dzień” i jest skrótem od angielskiego CArdio Renal PEdiatric DIalysis Emergency Machine. Ta zminiaturyzowana sztuczna nerka jest niezwykle istotna w intensywnej terapii i ratowaniu życia małych pacjentów.

23 Czerwca, 2018
Ruszyły zapisy na 7. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco

Kolejna edycja Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco zbliża się wielkimi krokami! 1 września na krakowskich Błoniach spotkają się mieszkańcy Krakowa, koleżanki i koledzy z Tesco, jak i wszyscy miłośnicy biegania, którzy połączą swoje siły i sportowe pasje, by wspomóc najmłodszych potrzebujących – pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Zapisz się na bieg już dziś!