Aktualności

12 Grudnia, 2016
Prodrobot już leczy – wybiegany sprzęt przekazany małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

12 grudnia Bieguś czyli nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny trafił do małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Dzięki naszej akcji „wyBIEGAM poMOC" zebraliśmy ponad 200 000 złotych. W V Biegu Charytatywnym na linii mety stanęło około 3 tys. biegaczy – to właśnie dzięki ich pomocy dziś do Szpitala Dziecięcego trafiła ta niezwykle innowacyjna maszyna.  

10 Września, 2016
Jest poMOC! Do małych pacjentów szpitala trafi robot rehabilitacyjny

  W sobotę 10 września pod hasłem „wyBIEGAM poMOC” na krakowskich Błoniach odbył się V Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom, w którym na linii mety stanęło około 3 tys.  uczestników. Dzięki organizacji wydarzenia zebrano niebagatelną kwotę ponad 200 000 złotych na zakup innowacyjnego robota rehabilitacyjnego dla szpitala dziecięcego w Prokocimiu. 

6 Września, 2016
Zapraszamy na start V Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom!

Już w tę sobotę 10 września po raz piąty wystartuje z krakowskich Błoń Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom. Dla uczestników  przygotowaliśmy „ściągę” z najważniejszymi informacjami i wydarzeniami. 

1 Września, 2016
Pięć porad na piąty Bieg

  Już wkrótce – 10 września wystartuje V Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom. Po raz kolejny pobiegniemy, aby pomóc małym pacjentom szpitala. Aby móc lepiej przygotować się do tego wielkiego dnia – mamy dla Was pięć praktycznych porad, co zrobić, aby wszystko poszło świetnie. 

30 Sierpnia, 2016
Vloger Bartosz Konopka zaprasza na 5. bieg naszej Fundacji!

  Do biegu zostało coraz mniej czasu - juz tylko do 4 września trwa internetowa rejestracja uczestników! Dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, zaproszenie filmowe wystosował Bartosz Konopka, autor vloga ,,Zwiedzanie przez bieganie”. Zachęcamy, aby dołączyć do Bartosza i razem z Fundacją Tesco Dzieciom pomóc potrzebujacym dzieciakom! 

24 Sierpnia, 2016
"Gazeta na start" V Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom

Wszyscy, którzy planują uczestnictwo w V Biegu Charytatywnym  Fundacji Tesco Dzieciom już dziś mogą poczuć atmosferę, która towarzyszyć nam będzie na krakowskich Błoniach 10 września. Wszystko to za sprawą  wyjątkowej „Gazety na start”! Zapraszamy do lektury!

17 Sierpnia, 2016
Dzieci pomagają dzieciom – zabierz swoje pociechy na bieg!

Pięknym świadectwem solidarności z chorymi dziećmi jest udział w Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco Dzieciom ich zdrowych rówieśników – dzieci i młodzieży, którzy każdego roku stają na linii startu dla dobra małych pacjentów krakowskiego szpitala.  

1 Sierpnia, 2016
Jak powstał PRODROBOT?

Jeżeli jesteście ciekawi, w jaki sposób powstał PRODROBOT - zachęcamy do lektury wywiadu z Panami Grzegorzem Piątkiem i Bartkiem Wielogórskim – właścicielami firmy PRODromus,  produkującej roboty rehabilitacyjne do ćwiczeń dla ciężko chorych dzieci.  

20 Lipca, 2016
Robot dla małych pacjentów... Cel biegu i akcji "wyBIEGAM poMOC"

Nie wygląda zbyt przyjaźnie - stalowa rama, mnóstwo opasek, kabli i ekran ze sterownikami…, ale ten robot jest prawdziwym przyjacielem ciężko chorych dzieci, którym pomaga w rehabilitacji.  

15 Lipca, 2016
Biegnij z nami, gdziekolwiek jesteś!

Aby wziąć udział w V Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco Dzieciom, wystarczy tylko chcieć. Co zrobić, aby dołączyć do akcji "wyBIEGAM poMOC"?

10 Lipca, 2016
Od 5 lat pomagamy małym pacjentom

Fundacja Tesco Dzieciom od blisko 5 lat współpracuje z Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym w Krakowie i każdego roku przekazuje szpitalowi dochód z biegów charytatywnych. Co udało nam się osiągnąć w tym czasie?

1 Lipca, 2016
Zapisy i zasady uczestnictwa w V Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco Dzieciom

Każdy, kto planuje udział w V Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco Dzieciom już teraz może zaplanować swój udział w poszczególnych zawodach. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa oraz zapisu i uiszczania opłat na poszczególne biegi.   

19 Czerwca, 2016
Zmieniamy szpital na lepsze

  Rozmowa z dr hab. Maciejem Kowalczykiem, dyrektorem Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. 

15 Czerwca, 2016
Zarezerwuj termin w kalendarzu - 10 września V Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom

W drugą sobotę września oczy wszystkich biegaczy będą zwrócone na Kraków, gdzie odbędzie się piąta edycja Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom. To nie lada wydarzenie przyciągnie sportowców i rodziny z całej Polski, a wszystko by wesprzeć chorych pacjentów krakowskiego Uniwersyteckiego Szpitalu Dziecięcego.


PATRONI HONOROWI

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY BIEGU

Dane fundacji

Fundacja Tesco Dzieciom
ul. Kapelanka 56
30-347 Kraków

t.: +48 (12) 255 22 00
e.:

KRS: 0000418218
NIP: 676 245-51-79, Regon: 122549869

Konto bankowe: Bank Handlowy w Warszawie SA:
91 1030 1508 0000 0008 1636 7018

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Fundacja Tesco z siedzibą w Krakowie, przy ul. Kapelanka 56. Dane osobowe zbierane są wyłącznie w celu ich przetwarzania dla obsługi zgłoszeń kontaktowych, w tym udzielenia odpowiedzi na zadane pytania lub ustosunkowania się do zgłoszonych uwag lub zastrzeżeń. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie.