Orszaki Mikołajkowe z Fundacji Tesco Dzieciom dla Dzieci z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie

10 Grudnia, 2013

53 osoby - wśród nich 47 koleżanek i kolegów z Biura Głównego Tesco Polska oraz 6 członków ich rodzin zaangażowało się w akcję mikołajkową dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie. Przebrani za postacie z orszaku mikołajkowego - samego Świętego, anioły, diabełki, reniferki i elfy wyruszyli 6 grudnia do ponad pół tysiąca dzieci, przekazując im świąteczne upominki. Prezenty dla każdego dzieciaka – maskotki pluszowe oraz zestaw słodyczy ufundowała nasza Fundacja.

W imieniu Fundacji Tesco Dzieciom oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w akcję - szczególnie Koleżankom i Kolegom z działów:

• Dział Procesów Obsługi Klienta,
  • Dział Komunikacji i Planowania,
  • Dział Produktywności,
  • Dział Logistyki,
  • Dział Finansów,
  • Dział Zakupów Korporacyjnych,
  • Centralny Dział Personalny,
  • Dział Audytu Wewnętrznego,
  • Dział OF Moduł Należności,
  • Dział Zarządzania Zamówieniami Sklepowymi,
  • Dział Rozwoju Biznesu,
  • Dział Supermarkety,
  • Dział Korporacyjny,
  • Dział Zakupów Świeża Żywność,
  • Biuro Wsparcia.

Ponadto dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizacyjną stronę całego przedsięwzięcia - szczególnie Agnieszce Fejczaruk, Grzegorzowi Postolskiemu i Michałowi Janczykowi oraz kolegom ze sklepu Tesco Kapelanka - Sławkowi Jeziorkowi, Łukaszowi Książkiewiczowi oraz Kamilowi Placha, którzy dzielnie pomagali nam w obsłudze całej akcji.