Kategorie

Kategorie

Aktualności

20 Grudnia, 2017
Wesołych Świąt i szczęścia w Nowym Roku!

Nastał najpiękniejszy czas w roku - Święta Bożego Narodzenia! Z tej okazji życzymy Wam cudownego czasu, pełnego radości i spokoju, spędzonego w gronie najbliższych osób. 

1 Grudnia, 2017
Znamy zwycięzców konkursu plastycznego "Radość świąt Bożego Narodzenia"

Jak co roku dzieci zaskoczyły nas swoją kreatywnością i ciekawym podejściem do tematu świąt. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, ale udało się - wybraliśmy najpiękniejsze prace obrazujące "Radość świąt Bożego Narodzenia".

30 Listopada, 2017
Orszaki Mikołaja Fundacji Tesco zaniosą uśmiech dzieciom!

Pracownicy Tesco Polska już po raz 5. tuż przed świętami przebiorą się za pomocników św. Mikołaja i odwiedzą podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych, szpitali i hospicjów. W tym roku akcja odbędzie się w 23 lokalizacjach w całym kraju!

15 Listopada, 2017
650 tysięcy złotych dla 125 organizacji społecznych w ramach programu „Decydujesz, pomagamy”

W III edycji programu „Decydujesz, pomagamy” Polacy oddali ponad 4,8 mln głosów i wybrali 125 najciekawszych projektów społecznych. Organizacje otrzymają po 5.000 zł, dzięki którym będą mogły wcielić w życie swoje pomysły, wpływające na poprawę funkcjonowania lokalnej społeczności.

9 Listopada, 2017
Poznaj przepis  na uśmiech potrzebujących dzieci i weź udział w „Orszakach Mikołaja”!

Już po raz piąty „Orszaki Mikołaja” Fundacji Tesco wyruszą do potrzebujących dzieci w Polsce. Jeżeli jesteś pracownikiem Tesco Polska i chciałbyś zaangażować się w akcję charytatywną – dołącz do nas i podaruj na Święta radość potrzebującym dzieciom! Na zgłoszenia do programu czekamy do 27 listopada.

6 Listopada, 2017
Ruszył konkurs plastyczny „Radość świąt Bożego Narodzenia”

Zachęcamy do zgłaszania swoich dzieci do konkursu plastycznego „Radość świąt Bożego Narodzenia”. Przekonaj swoje dziecko do pokazania czym dla niego jest radość świąt Bożego Narodzenia.  

23 Października, 2017
Wyniki programu stypendialnego Mądry Start

Tegoroczny program stypendialny został rozstrzygnięty! W gronie stypendystów znalazło się 100 uczniów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, którzy w podczas oceny wniosków otrzymali najwięcej punktów. 

3 Października, 2017
Od 3 października klienci Tesco mogą wybierać zwycięzców  w programie „Decydujesz, pomagamy”

Do 31 października klienci sklepów Tesco będą decydować, jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”. Aż 125 organizacji otrzyma grant w wysokości 5000 złotych na realizację swojego pomysłu. 

26 Sierpnia, 2017
Zapraszamy do galerii zdjęć z biegu

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z 6. Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco, która przygotował dla nas Partner Medialny - Gazeta Krakowska . Serdecznie dziękujemy za udostępnienie zdjęć!    

26 Sierpnia, 2017
Pobiegliśmy na ratunek! Nowa karetka neonatologiczna dla dzieci w Małopolsce

W sobotę 26 sierpnia na krakowskich Błoniach ponad 3 tysiące osób wystartowało  w 6. Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco. Jego celem było zebranie środków  na zakup karetki neonatologicznej „N” dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Dzięki wsparciu uczestników i  darczyńców Biegu przekazano na ten cel 220 tys. złotych.

23 Sierpnia, 2017
Przed startem... Biegnij na ratunek w najbliższą sobotę!

 26 sierpnia na krakowskich Błoniach wystartuje 6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco. Jesteście ciekawi co nas  czeka na Błoniach w najbliższą sobotę?

21 Sierpnia, 2017
Przygotuj się do biegu!

Nasz bieg to  konkurencje na wielu dystansach...  Mamy kilka wskazówek, które pomogą przygotować się do 6.  Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco jak najlepiej, koniecznie przeczytajcie!

21 Sierpnia, 2017
Karetka "N" - nasz wkład w historię ratownictwa w Polsce

Na przestrzeni lat ratownictwo medyczne, jak i same ambulanse mocno ewoluowały. W tym roku i my dopiszemy się do historii ratownictwa - w ramach VI Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco będziemy zbierać środki na zakup karetki  „N”, ratującej życie i zdrowie noworodków.

17 Sierpnia, 2017
Zapraszamy do lektury gazety biegowej "Gazeta na start"

Wszyscy, którzy planują uczestnictwo w 6. Biegu Charytatywnym  Fundacji Tesco już dziś mogą poczuć atmosferę, która towarzyszyć nam będzie na krakowskich Błoniach 26 sierpnia. Wszystko to za sprawą  wyjątkowej  „Gazety na start” ! Zapraszamy do lektury!

15 Sierpnia, 2017
Rozpoczęło się głosowanie internetowe w Konkursie Raporty Społeczne

44 raporty z zakresu CSR rywalizują o nagrodę internautów w Konkursie Raporty Społeczne. Głosowanie odbywa się przez stronę www.raportyspoleczne.pl i potrwa do 17 września br. Konkurs organizują Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte.

2 Sierpnia, 2017
Na ratunek noworodkom – podczas zakupów pomożesz najmniejszym dzieciom z Małopolski!

Karetka neonatologiczna „N” to cel charytatywny 6. Biegu Fundacji Tesco. Ale bieg to tylko jeden ze sposobów w jaki zbierane są środki na zakup ambulansu – 10 sierpnia w krakowskim sklepie Tesco przy ul. Kapelanka odbędzie się specjalna akcja charytatywna, również poświęcona temu celowi. 

27 Lipca, 2017
Każdy z nas może potrzebować pomocy... Biegnijmy na ratunek!

Tegoroczna, szósta już edycja biegu charytatywnego Fundacji Tesco, poświęcona jest zbieraniu środków na zakup nowej karetki „N” neonatologicznej dla noworodków z Małopolski. O tym, jak wyjątkowy to ambulans, dowiecie się z wywiadu z dr. Mateuszem Jagłą, neonatologiem i szefem Zespołu Transportowego Oddziału Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka USD w Krakowie.

17 Lipca, 2017
Rusza program stypendialny „Mądry start” – zgłoś swoje dziecko już dziś!

Po raz kolejny rusza program stypendialny Fundacji Tesco. Na uczniów czeka aż 100 stypendiów po 2000 złotych każde. Wypełnij wniosek – na zgłoszenia czekamy do 18 września. 

10 Lipca, 2017
Kto pojedzie na obóz naukowy z Fundacją Tesco?

Z grona naszych stypendystów programu „Mądry start” wybraliśmy 31 najlepszych uczniów, którzy w nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce spędzą aktywnie dwa tygodnie nad Morzem Bałtyckim!

29 Czerwca, 2017
Dlaczego warto pobiec w 6. biegu Fundacji Tesco?

Redakcja portalu in-krakow przygotowała wspaniały materiał filmowy, który w sposób kompleksowy opowiada o tym, dlaczego warto dołączyć do naszego biegu. Zachęcamy wszystkich przyjaciół naszego biegu i naszej Fundacji - musicie to zobaczyć!  

20 Czerwca, 2017
Biegnij na ratunek! – ruszyły zapisy na 6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco

Każdego miesiąca karetka neonatologiczna z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie transportuje 30 małych pacjentów z całej Małopolski. Dzięki niej rocznie udaje się ratować życie i zdrowie około 400 noworodków. Ambulans ma już 8 lat, ponad 500 tys. km na liczniku i coraz częściej występują w nim awarie. Szpital potrzebuje nowej karetki, dlatego celem  tegorocznego biegu Fundacji Tesco jest zebranie środków na zakup karetki neonatologicznej „N”. Zapisz się już dziś i pobiegnij dla dzieci!

9 Czerwca, 2017
Kolorowa karetka już namalowana! Wyjaśniamy dlaczego warto pobiec w 6. Biegu Charytatywnym naszej Fundacji

W piątek 9 czerwca w krakowskim Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym odbyły się wyjątkowe warsztaty kreatywne, podczas których dzieci stworzyły wzór grafiki 6. Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco. Dzieło stworzone przez małych pacjentów będzie znakiem rozpoznawczym biegu, przypominającym o  jego szlachetnym celu. Jest nim zakup karetki „N” neonatologicznej.

1 Czerwca, 2017
Dzień Dziecka w Helenowie

Dzień Dziecka to dla nas wyjątkowy czas. Po raz kolejny mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wielkim święcie dzieci zorganizowanym w Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów”. Ponad 1000 dzieci i młodzieży – podopiecznych mazowieckiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – bawiło się w pięknej scenerii w Helenowie.

15 Maja, 2017
III edycja „Decydujesz, pomagamy” – po raz kolejny stawiamy  na lokalne inicjatywy

Startuje III edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy” skierowanego do lokalnych społeczności. Etap zbierania zgłoszeń na realizację kolejnych projektów społecznych będzie trwał do 31 lipca .

8 Maja, 2017
Dzieci - Dzieciom - konkurs inicjatyw społecznych

Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz  Fundacja  TESCO Dzieciom zapraszają podopiecznych środowiskowych ognisk wychowawczych i świetlic TPD do udziału w konkursie inicjatyw społecznych „Dzieci – Dzieciom”


Strona 1 z 11  >  >>

Nasz fundator

Jesteśmy

Należymy do

Polecamy

Fundacja Tesco
ul. Kapelanka 56
30-347 Kraków

t.: +48 (12) 255 22 00
e.:

KRS: 0000418218
NIP: 676 245-51-79, Regon: 122549869

Konto bankowe: Bank Handlowy w Warszawie SA:
91 1030 1508 0000 0008 1636 7018