26 Sierpnia, 2017
Zapraszamy do galerii zdjęć z biegu

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z 6. Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco, która przygotował dla nas Partner Medialny - Gazeta Krakowska . Serdecznie dziękujemy za udostępnienie zdjęć!

26 Sierpnia, 2017
Pobiegliśmy na ratunek! Nowa karetka neonatologiczna dla dzieci w Małopolsce

W sobotę 26 sierpnia na krakowskich Błoniach ponad 3 tysiące osób wystartowało  w 6. Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco. Jego celem było zebranie środków  na zakup karetki neonatologicznej „N” dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Dzięki wsparciu uczestników i  darczyńców Biegu przekazano na ten cel 220 tys. złotych.

23 Sierpnia, 2017
Przed startem... Biegnij na ratunek w najbliższą sobotę!

26 sierpnia na krakowskich Błoniach wystartuje 6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco. Jesteście ciekawi co nas  czeka na Błoniach w najbliższą sobotę?

21 Sierpnia, 2017
Przygotuj się do biegu!

Nasz bieg to  konkurencje na wielu dystansach...  Mamy kilka wskazówek, które pomogą przygotować się do 6.  Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco jak najlepiej, koniecznie przeczytajcie!

21 Sierpnia, 2017
Karetka "N" - nasz wkład w historię ratownictwa w Polsce

Na przestrzeni lat ratownictwo medyczne, jak i same ambulanse mocno ewoluowały. W tym roku i my dopiszemy się do historii ratownictwa - w ramach VI Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco będziemy zbierać środki na zakup karetki  „N”, ratującej życie i zdrowie noworodków.

17 Sierpnia, 2017
Zapraszamy do lektury gazety biegowej "Gazeta na start"

Wszyscy, którzy planują uczestnictwo w 6. Biegu Charytatywnym  Fundacji Tesco już dziś mogą poczuć atmosferę, która towarzyszyć nam będzie na krakowskich Błoniach 26 sierpnia. Wszystko to za sprawą  wyjątkowej  „Gazety na start” ! Zapraszamy do lektury!

2 Sierpnia, 2017
Na ratunek noworodkom – podczas zakupów pomożesz najmniejszym dzieciom z Małopolski!

Karetka neonatologiczna „N” to cel charytatywny 6. Biegu Fundacji Tesco. Ale bieg to tylko jeden ze sposobów w jaki zbierane są środki na zakup ambulansu – 10 sierpnia w krakowskim sklepie Tesco przy ul. Kapelanka odbędzie się specjalna akcja charytatywna, również poświęcona temu celowi.

27 Lipca, 2017
Każdy z nas może potrzebować pomocy... Biegnijmy na ratunek!

Tegoroczna, szósta już edycja biegu charytatywnego Fundacji Tesco, poświęcona jest zbieraniu środków na zakup nowej karetki „N” neonatologicznej dla noworodków z Małopolski. O tym, jak wyjątkowy to ambulans, dowiecie się z wywiadu z dr. Mateuszem Jagłą, neonatologiem i szefem Zespołu Transportowego Oddziału Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka USD w Krakowie.

29 Czerwca, 2017
Dlaczego warto pobiec w 6. biegu Fundacji Tesco?

Redakcja portalu in-krakow przygotowała wspaniały materiał filmowy, który w sposób kompleksowy opowiada o tym, dlaczego warto dołączyć do naszego biegu. Zachęcamy wszystkich przyjaciół naszego biegu i naszej Fundacji - musicie to zobaczyć!

20 Czerwca, 2017
Biegnij na ratunek! – ruszyły zapisy na 6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco

Każdego miesiąca karetka neonatologiczna z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie transportuje 30 małych pacjentów z całej Małopolski. Dzięki niej rocznie udaje się ratować życie i zdrowie około 400 noworodków. Ambulans ma już 8 lat, ponad 500 tys. km na liczniku i coraz częściej występują w nim awarie. Szpital potrzebuje nowej karetki, dlatego celem  tegorocznego biegu Fundacji Tesco jest zebranie środków na zakup karetki neonatologicznej „N”. Zapisz się już dziś i pobiegnij dla dzieci!

9 Czerwca, 2017
Kolorowa karetka już namalowana! Wyjaśniamy dlaczego warto pobiec w 6. Biegu Charytatywnym naszej Fundacji

W piątek 9 czerwca w krakowskim Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym odbyły się wyjątkowe warsztaty kreatywne, podczas których dzieci stworzyły wzór grafiki 6. Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco. Dzieło stworzone przez małych pacjentów będzie znakiem rozpoznawczym biegu, przypominającym o  jego szlachetnym celu. Jest nim zakup karetki „N” neonatologicznej.